Grupa V i VI zakwalifikowała się do projektu „Ludwiś w eduAKCJI”.

Z przyjemnością informujemy, że grupa V i VI zakwalifikowała się do projektu „Ludwiś w eduAKCJI”. Spośród wielu zgłoszeń zostaliśmy wybrani właśnie MY. Dlatego Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza do udziału w warsztatach: plastycznych, muzycznych oraz teatralnych, które odbędą się w Naszym Przedszkolu, a przeprowadzą je pracownicy i współpracownicy tarnowskiego teatru. W projekcie jest ujęty Spektakl „Król Maciuś Pierwszy” – 25 maja, w którym będą uczestniczyć dzieci z gr. V i VI, a po nim przedszkolaki będą miały możliwość zwiedzania teatru oraz rozmowę z aktorami. Efekty pracy dzieci, będą mogli Państwo zobaczyć podczas finału na Dużej Scenie Teatru. Po zakończeniu projektu nasze Przedszkole stanie się „Przedszkolem partnerskim Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie”.  Serdeczni gratulujemy grupie V i VI.